Bizimle İletişime Geçin

Bizden Haberler

“Çalışan Türkiye” programının konuğu Genel Müdürümüz Yalın Aydın

1 Temmuz tarihinde CNN TURK ekranlarındaki “Çalışan Türkiye” programının konuğu Genel Müdürümüz Yalın Aydın’dı. Teknik tekstil alanındaki birçok proje ve yatırımlarımızın yer aldığı programın tekrarını aşağıdan izleyebilirsiniz. https://www.cnnturk.com/calisanturkiye

Heritage+İstanbul

Heritage İstanbul’da 2. Gün

Heritage İstanbul ikinci gününde tüm hızıyla devam ediyor. Deprem Güçlendirme Derneği (DEGÜDER) Başkanı Sn. Sinan Türkkan standımızı ziyaret etti.

JEC+World+The+Leading+International+Composites+Show2

JEC World The Leading International Composites Show

Yenilikçi ürünlerimizle JEC World The Leading International Composites Show Paris’teyiz. Siz değerli misafirlerimizi Salon 6-G78 standımıza bekleriz.

techxtile-inovasyon

TechXtile İnovasyon Ligi’nde projesi ödüle layık görülen 10 firma arasındayız.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve Türkiye’nin tekstil sektörüne yön veren TechXtile İnovasyon Ligi’nde projesi ödüle layık görülen 10 firma arasında olmaktan onur duyduk. Ar-Ge ve inovasyona yapılan her yatırımın kıymetli olduğu inancımızla değer üretmeye devam ediyoruz.

metstrade-show

METSTRADE Show’un İlk Günü Geride Kaldı!

RAI Amsterdam’dayız. Dünyanın en büyük denizcilik ekipmanları, malzemeleri fuarı METSTRADE Show başladı. 17 Kasım’a kadar sürecek fuarda, sizleri Salon 12 – Stand 12.716’da bekliyoruz.

turk-kompozit-2022-3

TURK KOMPOZIT 2022’yi Tamamladık!

6-8 Ekim tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen TURK KOMPOZIT 2022’yi tamamladık. 3 gün boyunca standımızı ziyaret eden ve sohbet etme şansı bulduğumuz tüm paydaşlarımıza ve ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. ♥️ Bir sonraki fuar etkinliğinde görüşmek üzere…

turk-kompozit-2022-ilk-gunumuz

TURK KOMPOZIT 2022’de ilk günümüz

Sektörün nabzını tutan TURK KOMPOZIT 2022’de ilk günümüz hızlı başladı. 6-8 Ekim tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı A23’teyiz. Değerli paydaşlarımız ve ziyaretçilerimizle görüşmek üzere.

turk-kompozit-2022

TURK KOMPOZIT 2022

TURK KOMPOZIT 2022’de, hızlı geçen ilk günün ardından ikinci günde de standımıza oldukça ilgi vardı. 8 Ekim tarihine kadar sürecek fuarda, bizleri Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı A23’te bulabilirsiniz. Tüm paydaşlarımızı ve değerli ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

heritage-fuar

Heritage Fuar

2022 yılında 6. sı düzenlenen Avrupa’nın en büyük kültürel miras fuarı ve konferansı Heritage Istanbul’a katılmaktan ve ana sponsorları arasında yer almaktan gurur duyduk.